nabídka

Prodej palivového dřeva

V areálu firmy máme velké vlastní skladové prostory a vždy máme připravené dostatečné množství kvalitního a sušeného palivového dříví. Na výběr máte rovnou z několika druhů dřeva, odlišující se svou výhřevností, kvalitou ale i cenou. Primárně máme k dispozici buk a dub, ale dle aktuálního návozu nabídneme také jasan, javor, habr nebo měkké dřevo smrku. Rádi Vám poradíme jaký druh dřeva je nejvhodnější pro Vaše potřeby.

Pro zpracování dřeva máme vlastní linky a ručíme za jeho skvělou kvalitu. Naší výhodou je, že veškeré palivové dřevo prochází přes třídící linku, přičemž se eliminuje dřevný odpad, který vzniká při štípání. Tento odpad se štěpkuje a dále prodává jako štěpka nebo je využíván k vytápění.

Novinka v nabídce

Do nabídky jsme nově přidali také odřezky z kvalitního tvrdého dřeva.
Můžete je zakoupit buď sypané nebo rovnou balené v pytlích.
Vhodné jsou pro podpalování, ale dají se použít také k běžnému vytápění.

Odřezky sypané = 490,- Kč/m3
Odřezky pytlované = 49,- Kč / balení

Zpracování a balení dřeva

O zpracování a následné balení dřeva se staráme výhradně sami. Nedávno jsme pořídili moderní štípací linku Posch, která dřevo kvalitně zpracuje a štípe, následně pak i bezpečně zabalí. Dřevo je tak vždy úhledně a pevně zabalené na paletě, kde nehrozí její převržení nebo třeba rozsypání.

Kvalitní pelety a brikety

V naší nabídce naleznete také pestrý výběr kvalitních pelet a briket, které poskytují výbornou výhřevnost. Mimo ekologické výhody zajistí také úsporu oproti elektrickému či plynovému vytápění. Oblíbené jsou díky dlouhé výdrži. Malé množství vzniklého popele můžete poté jednoduše využít jako hnojivo. Disponujeme velkými skladovými zásobami a skvělými cenami.

Doprava dřeva na místo

Ve spolupráci s místními externími dopravci zajistíme výhodnou dopravu až k Vám na místo. Většina vozů je vybavena hydraulickým ramenem a tak je možné balíky se dřevem složit na konkrétní místo dle Vašich potřeb. Rozvážíme do okolních obcí a měst jako třeba: Hlučín, Ostrava, Havířov, Opava, Orlová, Bohumín, Frýdek- Místek a jejich přilehlých oblastí. Aktuální ceník dopravy je individuální a rádi s Vámi cenu vyřešíme telefonicky.

Cena vykládky jednoho válce nebo palety je 100,- Kč.